+420 601 506 755 (07:00 - 15:30 hod.)
0
Košík

Výrobce Pyramis

Vždy neúnavně hledíme vpřed Pyramis Metallourgia Α.Ε. je řecká společnost, která vyrábí a prodává integrovaná řešení kuchyní a koupelen. V roce 1960 ji založil Alexandros Bakatselos jako rodinnou firmu a dnes je společnost jedním z největších výrobců nerezových dřezů na světě s významnými globálními strategickými partnerstvími. Sídlí v Soluni, kde se nachází její továrna, což je podle řeckých poměrů skutečný úspěch, protože se jedná o jednu z největších jednotek na výrobu nerezové oceli na světě. V roce 2013 byl ve městě Kilkis zahájen provoz nové továrny na dřezy z žuly a syntetických materiálů. In 2013 operations began at a new granite and synthetic sink plant in Kilkis. Dnes společnost Pyramis udává novou definici svému profesionálnímu charakteru a obnovuje kvalitu označení „Vyrobeno v Řecku“ díky nové továrně v Oinofytě, kde do nových elektrických spotřebičů zavádí ty nejvyšší standardy designu a funkčnosti, a vytváří tak bezproblémový zážitek z chytré domácnosti.

NA ČÍSLECH ZÁLEŽÍ

60
let zkušeností

550
zaměstnanců

5000
prodejních míst po celém světě 

9
poboček v Evropě a Asii 

97
97 % produkce je vyváženo 

85
zemí s působením společnosti Pyramis 

1670000
milionu dřezů vyráběných ročně 

20
strategických spoluprací po celém světě 

Naše vize

Budoucnost podle nás

Naší vizí je být přední, nezávislou a mezinárodně uznávanou skupinou společností, která svým zákazníkům nabízí kompletní sortiment vysoce spolehlivých a dostupných výrobků spolu s vysoce kvalitními službami a zároveň také respektuje prostředí, ve kterém žijeme.

Naše poslání

Náš závazek vůči lidem a společnosti!

Naším posláním je vyvíjet a nabízet integrovaná řešení kuchyní a koupelen, která se vyznačují spolehlivostí, kvalitou, funkčním designem, přístupností a službami, jež do života našich zákazníků přinášejí přidanou hodnotu od společnosti s lidskou tváří. Přímé a efektivní přetvoření inovativních nápadů na zisková řešení s přidanou hodnotou.

NAŠE HODNOTY

INTEGRITA

V interních i externích vztazích společnosti vždy vládne pravda a poctivost.

VÁŠEŇ

Nadšení pro neustálý rozvoj, vytrvalost při dosahování cílů, vidina lepší budoucnosti a víra v lidstvo a jeho potenciál.

SPOLEHLIVOST

Zodpovědnost a důslednost při každé spolupráci, dodržení každého slibu a plnění úkolů i v těch nejnáročnějších termínech.

10 VĚCÍ, KTERÉ BYSTE O SPOLEČNOSTI PYRAMIS MĚLI VĚDĚT

01 Z Řecka do celého světa

Rodinná společnost řeckého původu, která se úspěšně rozrostla v mezinárodní podnik s 9 pobočkami na klíčových trzích v Evropě a Asii.

02 Dodavatel světové úrovně

03 Patří mezi přední společnosti v tomto obchodním sektoru po celém světě

04 Vyváží do 82 zemí

05 300 000 m² průmyslové zóny

06 Lidský kapitál

07 Obrovské investice

08 Certifikace

09 Tržní vůdce

10 Pevné a dlouhodobé obchodní vztahy

Certifikace

Jakost výrobků

"Společnost je oddaná poskytovat tu nejvyšší jakost všech svých výrobků s certifikací CE. Jejím hlavním cílem je spokojenost zákazníků. Dodržuje systém řízení jakosti, který je v souladu s normou ISO 9001:2015 a zajišťuje vysoké standardy jakosti svých výrobků a procesů. "
Její systém environmentálního managementu je v souladu s normou ISO 14001:2015, která zajišťuje funkční a manažerské úsilí o prevenci znečištění, neustálé zlepšování vlivu společnosti na životní prostředí a dodržování platných zákonů na ochranu životního prostředí.
Navíc se společnost Pyramis řídí systémem managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci v souladu s normou ISO 45001:2018, která poskytuje rámec pro aktivní snižování rizik na pracovišti a prokazatelné zlepšování zdraví a duševní pohody při práci.
A konečně, společnost Pyramis v souladu s normou ISO 28000:2007 vyhodnocuje a řídí bezpečnostní hrozby, které vznikají v dodavatelském řetězci.

zobrazit celý text

Kategorie Pyramis

Vestavné trouby Vestavné trouby Pyramis
Vestavné spotřebiče
Odsavače par Odsavače par Pyramis
Vestavné spotřebiče
M
Mikrovlnné trouby Pyramis
Volněstojící spotřebiče
S
Set dřez + baterie Pyramis
Dřezy, malé elektro, ohřívače vody
D
Dřezy Pyramis
Dřezy, malé elektro, ohřívače vody
B
Baterie Pyramis
Dřezy, malé elektro, ohřívače vody
O
Ohřívače vody Pyramis
Dřezy, malé elektro, ohřívače vody
O
Ohřívače - bojlery Pyramis
Dřezy, malé elektro, ohřívače vody