+420 601 506 755 (07:00 - 15:30 hod.)
0
Košík

Výrobce Empire

Španělská firma CATA se sídlem v Barceloně byla založena v roce 1947 a oslavila již více než 70 let svého působení vevíce než 80 zemích světa.

Firma CATA se soustředí na výrobu vzduchotechnických zařízení především pro domácnosti a je schopna v této oblasti předložit velmi ucelenou nabídku. CATA nabízí mimořádně širokou škálu kuchyňských odsavačů (digestoří) s moderním  a elegantním designem a výbornými technickými parametry i kompletní řadu koupelnových ventilátorů. K oblibě digestoří Cata na českém trhu přispívá i jejich cenová dostupnost, dílenské zpracování a špičkové technické parametry. Nabídku doplňuje široká řada stropních ventilátorů a elektrických topidel.

Spotřebiče CATA si získaly oblibu ve více než 80 zemích světa. Kvalita je garantována mezinárodní certifikaci ISO 9001. Všechny výrobky CATA splňuji direktivu 2002/95/ES RoHS (při výrobě se nepoužívají materiály obsahující zakázané nebezpečné látky).

Společnost ČEKO IMPORT a.s. tuto značku na českém trhu exkluzivně zastupuje již od roku 1998 a od roku 2007 i na slovenském trhu.

Empire je privátní značkou společnosti ČEKO IMPORT a.s.  Již 33 let jsme zodpovědný a spolehlivý dodavatel digestoří, ventilační techniky a řady dalších elektrospotřebičů do Vašich domácností. Na našich stránkách najdete jednu z nejširších nabídek digestoří na českém trhu. Vždy jde o trendové digestoře s vysokým výkonem a velmi příznivou cenou. Kompletují odsavače z komponentů vyrobených výhradně v evropských zemích. 

ČEKO IMPORT a.s. - 33 let na trhu

Již 33 let jsme zodpovědný a spolehlivý dodavatel digestoří, ventilační techniky a řady dalších elektrospotřebičů do Vašich domácností. Najdete zde jednu z nejširších nabídek digestoří na českém trhu. Vždy jde o trendové digestoře s vysokým výkonem a velmi příznivou cenou.

Dále se zde nachází ventilační technika – velmi spolehlivé ventilátory do Vašich domovů, designové ventilátory pro výjimečné interiéry i ventilátory, pro které nejsou problémem ani delší odtahová potrubí.

Nabízíme i sanitární a hotelový program – osoušeče rukou, fény a další vybavení pro hotely, penziony a restaurace.

Vše, co děláme, činíme s cílem poskytovat Vám – našim zákazníkům služby na co nejvyšší úrovni, s maximem informací pro Vás a nabídnout Vám ty nejlepší možné ceny. Výrobky jsou hlavně technika, když technika náhodou nefunguje, tak vzniklý problém řešíme – v co nejkratších termínech a za naše peníze, prostě pro Vaši maximální spokojenost.

zobrazit celý text

Kategorie Empire

Odsavače par Odsavače par Empire
Vestavné spotřebiče
Ú
Úklid, sanitární program Empire
Dřezy, malé elektro, ohřívače vody
P
Příslušenství Empire
Dřezy, malé elektro, ohřívače vody