+420 601 506 755 (07:00 - 15:30 hod.)
0
Košík

Výrobce Cata

Španělská firma CATA se sídlem v Barceloně byla založena v roce 1947 a oslavila již více než 70 let svého působení vevíce než 80 zemích světa.

Firma CATA se soustředí na výrobu vzduchotechnických zařízení především pro domácnosti a je schopna v této oblasti předložit velmi ucelenou nabídku. CATA nabízí mimořádně širokou škálu kuchyňských odsavačů (digestoří) s moderním  a elegantním designem a výbornými technickými parametry i kompletní řadu koupelnových ventilátorů. K oblibě digestoří Cata na českém trhu přispívá i jejich cenová dostupnost, dílenské zpracování a špičkové technické parametry. Nabídku doplňuje široká řada stropních ventilátorů a elektrických topidel.

Spotřebiče CATA si získaly oblibu ve více než 80 zemích světa. Kvalita je garantována mezinárodní certifikaci ISO 9001. Všechny výrobky CATA splňuji direktivu 2002/95/ES RoHS (při výrobě se nepoužívají materiály obsahující zakázané nebezpečné látky).

Společnost ČEKO IMPORT a.s. tuto značku na českém trhu exkluzivně zastupuje již od roku 1998 a od roku 2007 i na slovenském trhu.

Empire je privátní značkou společnosti ČEKO IMPORT a.s.  Již 33 let jsme zodpovědný a spolehlivý dodavatel digestoří, ventilační techniky a řady dalších elektrospotřebičů do Vašich domácností. Na našich stránkách najdete jednu z nejširších nabídek digestoří na českém trhu. Vždy jde o trendové digestoře s vysokým výkonem a velmi příznivou cenou. Kompletují odsavače z komponentů vyrobených výhradně v evropských zemích. 

ČEKO IMPORT a.s. - 33 let na trhu

Již 33 let jsme zodpovědný a spolehlivý dodavatel digestoří, ventilační techniky a řady dalších elektrospotřebičů do Vašich domácností. Najdete zde jednu z nejširších nabídek digestoří na českém trhu. Vždy jde o trendové digestoře s vysokým výkonem a velmi příznivou cenou.

Dále se zde nachází ventilační technika – velmi spolehlivé ventilátory do Vašich domovů, designové ventilátory pro výjimečné interiéry i ventilátory, pro které nejsou problémem ani delší odtahová potrubí.

Nabízíme i sanitární a hotelový program – osoušeče rukou, fény a další vybavení pro hotely, penziony a restaurace.

Vše, co děláme, činíme s cílem poskytovat Vám – našim zákazníkům služby na co nejvyšší úrovni, s maximem informací pro Vás a nabídnout Vám ty nejlepší možné ceny. Výrobky jsou hlavně technika, když technika náhodou nefunguje, tak vzniklý problém řešíme – v co nejkratších termínech a za naše peníze, prostě pro Vaši maximální spokojenost.

zobrazit celý text

Kategorie Cata

Akční ceny Akční ceny Cata
Vestavné spotřebiče
Varné desky Varné desky Cata
Vestavné spotřebiče
Odsavače par Odsavače par Cata
Vestavné spotřebiče
M
Malé kuchyňské spotřebiče Cata
Dřezy, malé elektro, ohřívače vody
Č
Čistý vzduch Cata
Dřezy, malé elektro, ohřívače vody
P
Příslušenství Cata
Dřezy, malé elektro, ohřívače vody