+420 601 506 755 (07:00 - 15:30 hod.)
0
Košík

Chladničky na nápoje Liebherr: Kde se horké dny stávají chladnými okamžiky

Představte si, že je horko, slunce praží a vy toužíte po nějakém ledovém osvěžení. S nápojovými ledničkami Liebherr budete mít své oblíbené nápoje vždy po ruce – ať už doma, v kanceláři nebo v gastronomii. Dejte sbohem vlažným nápojům a vychutnejte si každý doušek osvěživě chladný – to je kvalita Liebherr, kterou můžete cítit!

Ať už pro soukromé použití nebo v profesionálním prostředí, naše chladničky na nápoje lze používat různými způsoby. Praktické řešení, zejména v gastronomii, pro rychlé zchlazení nápojů a jejich udržení v dokonalé teplotě, stejně jako pro atraktivní prezentaci lahví a nápojových plechovek pro zákazníky. Nápojové chladničky ale ocení i soukromé osoby, a to zejména v letních měsících, kdy je v lednici omezený prostor.

Kromě designu a manipulace přesvědčí naše nápojové chladničky svým chladicím výkonem, udržitelností a hospodárností. Profitujte z efektivního chladicího systému, zvláště stabilních roštů a ergonomického ovládání. Díky zvětšené skleněné ploše a atraktivnímu konceptu osvětlení jsou vaše nápoje profesionálně zvýrazněny. Nápojové chladničky Liebherr zajistí, že vaše nápoje budou vždy dokonale vychlazené a připravené osvěžit vaše smysly.

Akce na chlazení nápojů platí od 1. dubna. do 31. srpna 2024 a vztahuje se na níže uvedené chladničky na nápoje.

Naše ledničky na nápoje za akční cenu