+420 601 506 755 (07:00 - 15:30 hod.)
0
Košík

Získejte kapsle Finish ke své nové myčce Bosch!

Při nákupu myčky Bosch získáte balíček produktů Finish - Kapsle Finish Ultimate Plus na 6 měsíců* a Finish čistič myčky.

Více zde

Šetřete vodou #LikeABosch

Věděli jste, že při ručním mytí nádobí se spotřebuje mnohem více vody než v myčce nádobí? Značky Bosch a Finish se spojily, aby zajistily zářivě čisté nádobí, a ušetřili váš čas a energii.

Přeskočte úvodní předmytí

Myčky Bosch a kapsle Finish si poradí i s těmi nejodolnějšími skvrnami bez nutnosti nádobí předem oplachovat. Mytí v myčce šetří až 80 litrů vody.**

Vždy perfektně umyté

Naše výkonné myčky nádobí jsou vybaveny inovativními funkcemi, jako je Speed Perfect+, která zkracuje dobu většiny programů až o 50 % a přitom dosahuje stejně skvělých výsledků.

*Podle výpočtu ročního nákupu kapslí do myčky nádobí na domácnost (186 kapslí), podle Panelu domácností východní Evropy od Gfk, meřené v Polsku, Maďarsku a České republice v roku 2021/2022.

**80 litrů je rozdíl mezi průměrnou spotřebou vody při ručním mytí (dle NielsenIQ reportu pro Reckitt 2022 v Polsku, Česku, Maďarsku a Rumunsku) a jedním cyklem automatického mytí. Některé myčky Bosch používají jen 6,7 l vody na Eco 50° C cyklus (např. model SMI6ECS93E).